Meer informatie
Keram. Bari Antracite Tre 80X80X3Cm
Omschrijving Keram. Bari Antracite Tre 80X80X3Cm
Onze keramische tegels bieden u de vrijheid om uw buitenruimtes volledig af te stemmen op uw persoonlijke voorkeur en stijl, dankzij de ruime keuze aan designs, kleuren en afwerkingen. Of uw voorkeur nu uitgaat naar een moderne, minimalistische uitstraling of de warme sfeer van natuursteen, in ons assortiment vindt u altijd een passende tegel. Door gebruik te maken van geavanceerde productietechnieken zijn de tegels voorzien van levensechte patronen en structuren, die nauwelijks te onderscheiden zijn van echt natuursteen, hout of andere natuurlijke materialen.
| Artikelnummer | V73926 |
|---|---|
| Afmeting | 80x80cm |
| Dikte of hoogte | 3cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek |
| Gewicht_per_eenheid | 68 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1.56 |
| Alt_afbeelding1 | Terrastegel keramiek 80x80cm |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Antraciet, Grijs |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 60x60x3 | 80x80x3 |
| Eenheid | m² |





