Meer informatie
Blockstone Kilimanjaro 15X15X30Cm
Omschrijving Blockstone Kilimanjaro 15X15X30Cm
Als onze LINEABLOCK te glad en effen voor u zijn, biedt de BLOCKSTONE-collectie het juiste alternatief. De stenen hebben dezelfde eigenschappen en zijn verkrijgbaar in dezelfde kleuren en afmetingen. Het enige verschil is dat ze getrommeld zijn, waardoor ze een kunstmatig verouderde uitstraling hebben. BLOCKSTONE SMALL is niet getrommeld, maar gehamerd. Zonder facet Kunstmatige slijtsporen Veel mogelijke combinaties
| Artikelnummer | V70063 |
|---|---|
| Afmeting | 120x30cm, 30x15cm |
| Dikte of hoogte | 15cm, 2cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Getrommeld | on |
| Toepassing | Hoogteverschillen | tuinmuren | bloemborders | vijvers | verhHoogteverschillen | tuinmuren | bloemborders | vijvers | verhoogd terrasoogd terras, Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Beton, Keramiek |
| Gewicht_per_eenheid | 14.5, 47 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.78 |
| Alt_afbeelding1 | Stapelblok getrommeld 30x15cm, Terrastegel keramiek 120x30cm |
| Alt_afbeelding2 | Terrastegel keramiek tuin 120x30cm |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Antraciet, Beige, Bruin, Crème, Grijs |
| Eenheid | m², ST |
| Dikte | 2 cm |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 15x15x30 | 15x15x45 | 15x15x60 |





