Meer informatie
| Artikelnummer | V11671 |
|---|---|
| Afmeting | 80x40cm |
| Dikte of hoogte | 2cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek |
| Gewicht_per_eenheid | 25, 47 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1, 3.13 |
| Alt_afbeelding1 | Terrastegel keramiek 80x40cm |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet, Statiegeldpallet (Mortels) |
| Kleuren | Beige, Crème, Geel |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 40x80x2 | 60x60x2 |
| Eenheid | m², stuk |





