Meer informatie
Linea Block Kilimanjaro *Kp*15X15X60
Omschrijving Linea Block Kilimanjaro *Kp*15X15X60
Als u op zoek bent naar iets bijzonders om een statement te maken in uw tuin, dan zijn onze LINE BLOCK-stenen de perfecte keuze. Deze stenen bieden niet alleen de functionaliteit van solide muren, maar voegen ook een uniek en karakteristiek element toe aan uw buitenruimte. Moderne uitstraling Kunstmatige slijtsporen Royale afmetingen
| Artikelnummer | V70070 |
|---|---|
| Afmeting | 60x15cm, 80x40cm |
| Dikte of hoogte | 15cm, 2cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Hoogteverschillen | tuinmuren | bloemborders | vijvers | verhoogd terras, Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Beton, Keramiek |
| Gewicht_per_eenheid | 29, 47 kg |
| Stuks_per_eenheid | 3.13 |
| Alt_afbeelding1 | Stapelstenen 60x15cm, Terrastegel keramiek 80x40cm |
| Alt_afbeelding2 | Stapelstenen muur 60x15cm, Terrastegel keramiek tuin 80x40cm |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Antraciet, Beige, Bruin, Crème, Geel |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 40x80x2 | 60x60x2 |
| Eenheid | m², ST |










