Meer informatie
Linea Block Small *12X12X60Cm* Black
Omschrijving Linea Block Small *12X12X60Cm* Black
Als u op zoek bent naar iets bijzonders om een statement te maken in uw tuin, dan zijn onze LINE BLOCK-stenen de perfecte keuze. Deze stenen bieden niet alleen de functionaliteit van solide muren, maar voegen ook een uniek en karakteristiek element toe aan uw buitenruimte. Moderne uitstraling Kunstmatige slijtsporen Royale afmetingen
| Artikelnummer | V70071 |
|---|---|
| Afmeting | 60x12cm, 60x60cm |
| Dikte of hoogte | 12cm, 2cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Hoogteverschillen | tuinmuren | bloemborders | vijvers | verhoogd terras, Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Beton, Keramiek |
| Gewicht_per_eenheid | 18.8, 47 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.78 |
| Alt_afbeelding1 | Stapelstenen 60x12cm, Terrastegel keramiek 60x60cm |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Antraciet, Beige, Crème, Geel, Zwart |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 40x80x2 | 60x60x2 |
| Eenheid | m², ST |
| Alt_afbeelding2 | Stapelstenen bloembak 60x12cm |









