Meer informatie
Keramiektegel Danzig Grey 60x60x2cm
Omschrijving Keramiektegel Danzig Grey 60x60x2cm
Strak, sterk en onderhoudsvriendelijk – keramische tegels zijn ideaal voor een modern terras.
Dankzij hun kleurvastheid, krasbestendigheid en vuilafstotende eigenschappen blijven ze er jarenlang als nieuw uitzien. Perfect voor buitenruimtes waar je stijl en gemak wilt combineren. Deze tegel is 2cm dik en alleen geschikt voor plaatsing op een dakterras met tegeldragers of op een gestabiliseerde ondergrond.
| Artikelnummer | V68804 |
|---|---|
| Kleur | Antraciet/zwart |
| Afmeting | 60x60cm |
| Dikte of hoogte | 2cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek |
| Gewicht_per_eenheid | 45 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.78 |
| Omschrijving_website | 60x60x2cm Danzig Antraciet |
| Alt_afbeelding1 | Grijze keramische terrastegel |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Antraciet, Zwart |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 60x60x2 | 60x60x3 | 90x90x3 |
| Eenheid | m² |





