Meer informatie
Keramiektegel Pizarro Cream 90x90x3cm
Omschrijving Keramiektegel Pizarro Cream 90x90x3cm
Strak, sterk en onderhoudsvriendelijk – keramische tegels zijn ideaal voor een modern terras.
Dankzij hun kleurvastheid, krasbestendigheid en vuilafstotende eigenschappen blijven ze er jarenlang als nieuw uitzien. Perfect voor buitenruimtes waar je stijl en gemak wilt combineren.
| Artikelnummer | V72300 |
|---|---|
| Kleur | Antraciet/zwart |
| Afmeting | 90x90cm |
| Dikte of hoogte | 3cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Strak | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek |
| Gewicht_per_eenheid | 68 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1.23 |
| Alt_afbeelding1 | creme kleurige tegel terras keramiek |
| Alt_afbeelding2 | beige tegel voor terras |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Beige, Crème |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 60x60x2 | 60x60x3 | 90x90x3 |
| Eenheid | m² |
| Omschrijving_website | 60x60x2cm Danzig Antraciet |
| Dikte | 2 cm |








