Meer informatie
Kunstgras Premium 40 (Uitsluitend verkrijgbaar in 4m breed)
Omschrijving Kunstgras Premium 40
Dit type kunstgras biedt de ideale combinatie van natuurlijke kleuren en een realistisch gevoel. Dankzij de mix van twee groene garens en een hoge dichtheid heeft het kunstgras een luxe uitstraling. Bovendien is het uitzonderlijk zacht en beschikt het over een volle, sterke structuur die jarenlang meegaat.
Kunstgras is de perfecte oplossing voor wie hoge eisen stelt aan een prachtig, natuurlijk ogend gazon zonder de tijd of moeite van traditioneel onderhoud. Maaien, sproeien, kale plekken en mosvorming zijn verleden tijd. Met kunstgras geniet je het hele jaar door van een groen, zacht en duurzaam gazon van topkwaliteit.
De Premium 40 heeft een vezelhoogte van 40mm
Temperatuurverschillen kunnen invloed hebben op de grasmat. Bij warm weer zet het iets uit, en bij kou krimpt het weer. Dit is normaal bij kunststof materialen. Controleer dus voor het plaatsen van het kunstgras de afmetingen van het materiaal.
Met een juiste installatie voorkom je dat het kunstgras gaat werken en blijft je gazon mooi strak liggen. Gebruik voldoende kunstgrashaken, voldoende instrooizand, plaatst het gras het liefst niet boven de 20 graden Celcius. Het plaatsen van kunstgras kan op ophoogzand met drukverdelend doek, of valdempplaten.
| Artikelnummer | V72439 |
|---|---|
| Afmeting | 4m breed |
| Dikte of hoogte | 38mm |
| Toepassing | Tuin | balkon | speelplaats |
| Materiaal | kunststof |
| Gewicht_per_eenheid | 2 kg |
| Done | on |
| Vegos_keuze | on |
| Alt_afbeelding1 | groen kunstgras lijkt op echt gras |
| Alt_afbeelding2 | kunstgras groen |
| Alt_afbeelding3 | stuk kunstgras |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeld pvc buis 70mm kunstgras |
| Kleuren | Groen |
| Eenheid | m² |












