Meer informatie
Kunstgras Royal Grass® Wave ( Uitsluitend verkrijgbaar per 4 mtr breed )
Omschrijving kunstgras Royal Grass® Wave
Dit kunstgras Royal Grass® Aura heeft een prachtige mix van vijf kleuren die bepalend zijn voor zijn frisse en natuurlijke uitstraling. Het is het perfecte alternatief voor gras op je terras, balkon of tuin. Dit kunstgras heeft een mooie kwaliteit die lang meegaat. Dit kunstgras is ecologisch verantwoord. Dankzij de ReaDY technologie heeft dit gras een geweldige natuurlijke beweging. Elke streng is uniek en heeft een andere maat en oriëntatie. Dit kunstgras heeft een hoogte van 36mm waardoor het een minder wilde uitstraling heeft dan bijvoorbeeld de Royal Grass Sense.
Temperatuurverschillen kunnen invloed hebben op de grasmat. Bij warm weer zet het iets uit, en bij kou krimpt het weer. Dit is normaal bij kunststof materialen. Controleer dus voor het plaatsen van het kunstgras de afmetingen van het materiaal.
Met een juiste installatie voorkom je dat het kunstgras gaat werken en blijft je gazon mooi strak liggen. Gebruik voldoende kunstgrashaken, voldoende instrooizand, plaatst het gras het liefst niet boven de 20 graden Celcius. Het plaatsen van kunstgras kan op ophoogzand met drukverdelend doek, of valdempplaten.
| Artikelnummer | V57811 |
|---|---|
| Kleur | groen |
| Afmeting | 4m breed |
| Dikte of hoogte | 36mm |
| Toepassing | Tuin | balkon | speelplaats |
| Materiaal | kunststof |
| Gewicht_per_eenheid | 2 kg |
| Kenmerken | Materiaal: Synthetische vezels Verpakt per: m² Prijs per: m² Geschikt voor: Tuin, balkon, speelplaats… Kleur: Groen Afmetingen: 4 m breed Spriet Hoogte: 36 mm |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeld PVC buis 70mm (Kunstgras) |
| Kleuren | Groen |
| Eenheid | m² |





