Meer informatie
Linea Block Small *12X12X60Cm* Gothic
Omschrijving Linea Block Small *12X12X60Cm* Gothic
Als u op zoek bent naar iets bijzonders om een statement te maken in uw tuin, dan zijn onze LINE BLOCK-stenen de perfecte keuze. Deze stenen bieden niet alleen de functionaliteit van solide muren, maar voegen ook een uniek en karakteristiek element toe aan uw buitenruimte. Moderne uitstraling Kunstmatige slijtsporen Royale afmetingen
| Artikelnummer | V70072 |
|---|---|
| Afmeting | 60x12cm |
| Dikte of hoogte | 12cm |
| Toepassing | Hoogteverschillen | tuinmuren | bloemborders | vijvers | verhoogd terras |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 18.8 kg |
| Alt_afbeelding1 | Stapelstenen 60x12cm |
| Alt_afbeelding2 | Stapelstenen muur 60x12cm |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Antraciet, Blauwgrijs, Grijs |
| Eenheid | ST |









