Meer informatie
Muursteen Premium Antraciet 30x12x12cm
Omschrijving Muursteen Premium Antraciet 30x12x12cm
Muursteen Premium is een sterk muurelement dat in volle massa wordt geproduceerd en getrommeld voor een robuuste, natuurlijke uitstraling. Dankzij de ruwe afwerking en kleurschakeringen van licht tot donker past deze muursteen perfect in uiteenlopende tuinontwerpen.
De Muursteen Premium is ideaal voor het bouwen van lage muurtjes, afscheidingen en borders, maar ook geschikt voor creatieve toepassingen zoals een zandbak of een ander tuinproject. De steen is vorstbestendig, kleurvast en antislip, waardoor hij uitstekend geschikt is voor langdurig buitengebruik.
De Muursteen Premium heeft een lengte van 300 mm, een breedte van 120 mm en een hoogte van 120 mm.
| Artikelnummer | V74352 |
|---|---|
| Afmeting | 30x12cm |
| Dikte of hoogte | 12cm |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 9.6 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Soortgelijke_artikel | 55023,15645,37343,55643,16205,12052 |
| Alt_afbeelding1 | stapelblok antraciet |
| Alt_afbeelding2 | muursteen grijs |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Antraciet |
| Eenheid | stuk |
| Dimensies_lengte | 30 |
| Dimensies_hoogte | 12 |
| Dimensies_dikte | 12 |




