Meer informatie
Natura Strak *21X7X6Cm* Paris
Omschrijving Natura Strak *21X7X6Cm* Paris
Deze stenen bevatten geen kunstmatige kleurstoffen, maar stralen van nature klasse en goede smaak uit. Geef uw terras een nobele en tijdloze uitstraling met deze 6 cm dikke klinkers. De stenen in deze collectie zijn gemaakt van authentieke natuursteen en blinken uit in hun hoge kleurvastheid. Waterafstotend dankzij impregnering Gemaakt met natuursteen
| Artikelnummer | V70347 |
|---|---|
| Afmeting | 21x7cm |
| Dikte of hoogte | 6cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 129 kg |
| Stuks_per_eenheid | 71.43 |
| Alt_afbeelding1 | Dikformaat strak 21x7cm |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Bruin, Taupe |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 21x7x6 | 10x30x6 |
| Eenheid | m² |






