Meer informatie
Ocean Black Rock 60x60x3
Omschrijving Ocean Black Rock 60x60x3
Ocean Black is een nieuw design dat verkrijgbaar is in vier verschillende kleuren met karakteristieke leisteendetails. De tinten variëren van diep en krachtig donker tot subtiel grijs en helder licht. Elke variant onderscheidt zich door een stoer en uitgesproken oppervlak dat met trots gezien mag worden.
| Artikelnummer | V68812 |
|---|---|
| Afmeting | 60x60cm |
| Dikte of hoogte | 3cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek |
| Gewicht_per_eenheid | 68.06 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.78 |
| Alt_afbeelding1 | Terrastegel keramiek 60x60cm |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Grijs, Groen |
| Eenheid | m² |





