Meer informatie
Ocean Black Sand 60x60x3
Omschrijving Ocean Black Sand 60x60x3
Het nieuwe design bestaat uit vier kleuren met verfijnde leisteendetails. De tinten variëren van krachtig donker tot subtiel grijs en helder licht, maar hebben allemaal een karaktervol en stoer oppervlak dat gezien mag worden.
| Artikelnummer | V68814 |
|---|---|
| Afmeting | 60x60cm |
| Dikte of hoogte | 3cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek |
| Gewicht_per_eenheid | 68.06 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.78 |
| Alt_afbeelding1 | Terrastegel keramiek 60x60cm |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Beige, Grijs |
| Eenheid | m² |





