Meer informatie
Ocean Black Wind 60x60x3
Omschrijving Ocean Black Wind 60x60x3
De Ocean Black Wind is een keramische terrastegel met een warme bruingrijze tint. Deze tegel vertoont een subtiele geaderde textuur die doet denken aan natuursteen.
| Artikelnummer | V68811 |
|---|---|
| Afmeting | 60x60cm |
| Dikte of hoogte | 3cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek |
| Gewicht_per_eenheid | 68.06 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.78 |
| Alt_afbeelding1 | Terrastegel keramiek 60x60cm |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Crème, Grijs |
| Eenheid | m² |





