Meer informatie
Patioblok strak 60x12x12 cm Mys.Mountain
Omschrijving Patioblok strak 60x12x12 cm Mys.Mountain
Door niveauverschillen aan te brengen in de tuin komt uw tuin tot leven. Dit patioblok is hier uitermate geschikt voor. U kunt eenvoudig verhoogde bloemperken of terrassen aanleggen. Met de muurelementen kunt u uw creativiteit de vrije loop laten, zo zijn ook het creëren van keermuurtjes of korte vrijstaande muurtjes geen enkel probleem.
| Artikelnummer | V31430 |
|---|---|
| Kleur | bont |
| Afmeting | 60x12cm |
| Dikte of hoogte | 12cm |
| Hoogte | 12 cm |
| Strak | on |
| Toepassing | Hoogteverschillen | tuinmuren | bloemborders | vijvers | verhoogd terras |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 19.87 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Breedte | 12 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Omschrijving_website | 60x12x12 cm patioblok Mystic Mountain strak |
| Soortgelijke_artikel | 15645,37343,24307,55656,12052, 15645,39090,24307,67290,12052, 23341,22336,22338,25000,19897, 55023,15645,37343,55643,16205,12052 |
| Niet_Retour | on |
| Kleur_kenmerk | bont |
| Kleuren | Bruin, Grijs |
| Eenheid | stuk |
| Dikte | 12 cm |











