Meer informatie
Patioblok strak 60x15x15 cm bruin/zwart
Omschrijving Patioblok strak 60x15x15 cm bruin/zwart
Door niveauverschillen aan te brengen in de tuin komt uw tuin tot leven. Dit patioblok is hier uitermate geschikt voor. U kunt eenvoudig verhoogde bloemperken of terrassen aanleggen. Met de muurelementen kunt u uw creativiteit de vrije loop laten, zo zijn ook het creëren van keermuurtjes of korte vrijstaande muurtjes geen enkel probleem.
| Artikelnummer | V31415 |
|---|---|
| Kleur | bont |
| Afmeting | 60x15cm |
| Dikte of hoogte | 15cm |
| Hoogte | 15 cm |
| Strak | on |
| Toepassing | Hoogteverschillen | tuinmuren | bloemborders | vijvers | verhoogd terras |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 31 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Breedte | 15 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Omschrijving_website | 60x15x15 cm patioblok bruin/zwart strak |
| Soortgelijke_artikel | 55023,15645,37343,55643,16205,12052 |
| Niet_Retour | on |
| Kleur_kenmerk | bruin/zwart |
| Kleuren | Bruin, Zwart |
| Eenheid | stuk |






