Meer informatie
Patioblok strak 60x15x15 Noorswit
Omschrijving Patioblok strak 60x15x15 Noorswit
De perfecte afronding van iedere tuin wordt gevormd door muurblokken, muurpanelen, stapelblokken en afdekranden. Muurblokken zijn ideaal voor het aanleggen van bloembakken en vijvers, terwijl een afdekrand zorgt voor een nette en verzorgde afwerking. MBI biedt een uitgebreid assortiment stapelblokken die naadloos aansluiten bij de bestrating van uw keuze. Muurblokken zijn niet alleen mooi om te zien, maar ook eenvoudig te verwerken. Dankzij de speciale MBI Steenmeesterlijm is traditioneel metselen niet meer nodig. Met deze muurblokken zet u snel en gemakkelijk een sfeervol muurtje in uw tuin neer. Mooi en stijlvol natuurlijk maar wil je nu echt eens iets anders in de tuin? Durf dan eens buiten de gebaande paden te denken qua kleur.
| Artikelnummer | V74590 |
|---|---|
| Afmeting | 60x15cm |
| Dikte of hoogte | 15cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Hoogteverschillen | tuinmuren | bloemborders | vijvers | verhoogd terras |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 29.8 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Alt_afbeelding1 | Patioblok muursteen strak 60x15cm |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Wit |
| Showtuin | on |
| Showtuin bordnummer | MBI Stapelblokken 2, VD – MBI Stapelblokken 2, VN – MBI Stapelblokken 2, VW – MBI Stapelblokken 2 |
| Eenheid | stuk |









