Meer informatie
Patiohoekblok Antraciet 60x15x15cm strak
Omschrijving Patiohoekblok Antraciet 60x15x15cm strak
Door niveauverschillen aan te brengen in de tuin komt uw tuin tot leven. Het muurelement Roccia is hier uitermate geschikt voor. U kunt eenvoudig verhoogde bloemperken of terrassen aanleggen. Met de muurelementen kunt u uw creativiteit de vrije loop laten, zo zijn ook het creëren van keermuurtjes of korte vrijstaande muurtjes geen enkel probleem.
| Artikelnummer | V42607 |
|---|---|
| Kleur | Antraciet/zwart |
| Afmeting | 60x15cm |
| Dikte of hoogte | 15cm |
| Hoogte | 15 cm |
| Strak | on |
| Toepassing | Hoogteverschillen | tuinmuren | bloemborders | vijvers | verhoogd terras |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 39.7 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Dikte | 15 cm |
| Niet_Retour | on |
| Breedte | 15 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Bijzonderheden | Hoekblok |
| Omschrijving_website | 60x15x15 cm patio hoekblok antraciet strak |
| Soortgelijke_artikel | 15645,37343,24307,55656,12052, 15645,39090,24307,67290,12052, 23341,22336,22338,25000,19897, 55023,15645,37343,55643,16205,12052 |
| Kleur_kenmerk | zwart |
| Eenheid | ST, stuk |
| Kleuren | Antraciet, Zwart |






