Meer informatie
| Artikelnummer | V55856 |
|---|---|
| Kleur | zink |
| Dikte of hoogte | 80 mm |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Kleur_kenmerk | zink |
| Eenheid | stuk |
| Dimensies_lengte | 300 |
| Dimensies_hoogte | 8 |
| Dikte | 80 mm |
| Artikelnummer | V55856 |
|---|---|
| Kleur | zink |
| Dikte of hoogte | 80 mm |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Kleur_kenmerk | zink |
| Eenheid | stuk |
| Dimensies_lengte | 300 |
| Dimensies_hoogte | 8 |
| Dikte | 80 mm |