Meer informatie
Ridgeflor Groot Zwart 60x40x25cm
Omschrijving Ridgeflor Groot Zwart 60x40x25cm
Een kleurrijke bloembak of liever een begroeide muur? Met deze beplantbare elementen kan het allebei! Vul het element met beplanting zoals tuinkruiden, vetplanten, eenjarige bloeiers of natuurlijk iets naar eigen voorkeur. Of stapel de stenen om en om, en dwars op elkaar om een unieke groene tuinmuur te creëren.
| Artikelnummer | V25459 |
|---|---|
| Kleur | Antraciet/zwart |
| Afmeting | 60x40cm |
| Dikte of hoogte | 25cm |
| Hoogte | 25 cm |
| Toepassing | Hoogteverschillen | tuinmuren | bloemborders | vijvers | verhoogd terras |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 43 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Merk | Ridgeflor |
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Bijzonderheden | Ridgeflor |
| Omschrijving_website | 60x40x25 cm Ridgeflor Groot Zwart |
| Soortgelijke_artikel | 15645,39090,24307,67290,12052, 23341,22336,22338,25000,19897, 55023,15645,37343,55643,16205,12052 |
| Niet_Retour | on |
| Kleur_kenmerk | zwart |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Zwart |
| Eenheid | stuk |
| Formaat | Ridgeflor |
| Maat | 60x40x25cm |
| Dimensies_lengte | 60 |
| Dimensies_hoogte | 40 |
| Dimensies_dikte | 25 |






