Meer informatie
Romano 33x11x8 cm Ivory
Omschrijving Romano 33x11x8 cm Ivory
Met onze Romano tegel Zwart 11×33 haalt u kwalitatieve klinkers in huis voor de bestrating van elk oppervlak. Deze klinkers zijn geschikt voor het aanleggen van een nieuw terras, maar ook voor een looppad door uw voor- of achtertuin. U kunt ze bovendien ook gebruiken voor het bestraten van een volledige oprit. Door hun zwarte kleur hebben ze een tijdloze, moderne uitstraling. Onze Romano tegels zijn onderhoudsvriendelijk, vuilwerend en kleur-ondersteunend.
| Artikelnummer | V68006 |
|---|---|
| Afmeting | 33x11cm |
| Dikte of hoogte | 8cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Facet | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 180 kg |
| Stuks_per_eenheid | 27.5 |
| Niet_Retour | on |
| Kleur_kenmerk | Grijs / Bruin |
| Kleuren | Beige, Crème, Grijs |
| Showtuin | on |
| Showtuin bordnummer | Excluton 8 |
| Eenheid | m² |
| Dimensies_lengte | 33 |
| Dimensies_hoogte | 11 |
| Dimensies_dikte | 8 |





