Meer informatie
Romano Punto 40x8x8cm Grezzo
Omschrijving Romano Punto 40x8x8cm Grezzo
Deze klinker is schuin afgezaagd, wat een prachtig en origineel effect geeft aan uw oppervlak. De klinker is geschikt voor uw terras of oprit, makkelijk te onderhouden en ecologisch en duurzaam geproduceerd.
| Artikelnummer | V42944 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 40x8cm |
| Dikte of hoogte | 8cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Facet | on |
| Strak | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 180 kg |
| Stuks_per_eenheid | 31.13 |
| Dikte | 8 cm |
| Niet_Retour | on |
| Kleur_kenmerk | Grijs / Blauw |
| Eenheid | m² |
| Kleuren | Grijs |
| Dimensies_lengte | 40 |
| Dimensies_hoogte | 8 |
| Dimensies_dikte | 8 |
| Model | Beton |
| Omschrijving_website | Hongaarse punt Grezzo |




