Meer informatie
Solido Ceramica 30mm Isola Beige 60x60x3cm. Rett
Omschrijving Solido Ceramica 30mm Isola Beige 60x60x3cm. Rett
Isola combineert de voordelen van keramiek met de prachtige, unieke tekeningen van natuursteen. Verkrijgbaar in 3 subtiele kleurstellingen.
| Artikelnummer | V61063 |
|---|---|
| Kleur | bont |
| Afmeting | 60x60cm |
| Dikte of hoogte | 3cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek |
| Gewicht_per_eenheid | 68 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.78 |
| Omschrijving_website | 60x60x3cm Isola Beige |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Beige, Crème, Grijs |
| Eenheid | m² |
| Dimensies_lengte | 60 |
| Dimensies_hoogte | 60 |
| Dimensies_dikte | 3 |












