Meer informatie
Solido Ceramica 30MM Marrone tegel 60x60x3 cm
Omschrijving Solido Ceramica 30MM Marrone tegel 60x60x3 cm
Marrone is geïnspireerd op de roodachtige zandsteen.
| Artikelnummer | V30267 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 60x60cm |
| Dikte of hoogte | 3cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek |
| Gewicht_per_eenheid | 68 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.78 |
| Omschrijving_website | 60x60x3 cm Marrone |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Grijs |
| Eenheid | m² |
| Dimensies_lengte | 60 |
| Dimensies_hoogte | 60 |
| Dimensies_dikte | 3 |
| Dikte | 3 cm |









