Meer informatie
Solido Ceramica 30MM Matterhorn Grey 120x40x3 cm.
Omschrijving Solido Ceramica 30MM Matterhorn Grey 120x40x3 cm.
Naast de Foresta is de Matterhorn de nieuwe 3 cm keramische tegel met een realistische houtstructuur.
| Artikelnummer | V68394 |
|---|---|
| Kleur | Hout |
| Afmeting | 120x40cm |
| Dikte of hoogte | 3cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek |
| Gewicht_per_eenheid | 68 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.08 |
| Omschrijving_website | 120x40x3 cm Matterhorn Grey |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Grijs |
| Eenheid | m² |
| Dimensies_lengte | 120 |
| Dimensies_hoogte | 40 |
| Dimensies_dikte | 3 |
| Dikte | 3 cm |








