Meer informatie
Solido Ceramica 30MM Travel Antracite 60x60x3 cm.
Omschrijving Solido Ceramica 30MM Travel Antracite 60x60x3 cm.
Deze tegels combineren de moderne uitstraling van een gietvloer met de duurzaamheid van keramiek.
| Artikelnummer | V68369 |
|---|---|
| Kleur | Antraciet/zwart |
| Afmeting | 60x60cm |
| Dikte of hoogte | 3cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek |
| Gewicht_per_eenheid | 68 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.78 |
| Omschrijving_website | 60x60x3 cm Travel Antracit |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Antraciet, Grijs |
| Eenheid | m² |
| Dimensies_lengte | 60 |
| Dimensies_hoogte | 60 |
| Dimensies_dikte | 3 |
| Dikte | 3 cm |





