Meer informatie
Solostone Collectie 2026 Terrastegel 800X800 Pebbles Bianco 30mm
Omschrijving Solostone Collectie 2026 Terrastegel 800X800 Pebbles Bianco 30mm
De SOLOSTONE Pebbles Bianco 80×80 cm is een stijlvolle buitentegel in een warme grijze tint. Deze keramische tegels uit de collectie van vtwonen by Douglas & Jones geven elk terras een elegante uitstraling. Ideaal om je buitenruimte een frisse en moderne look te geven. Met het royale formaat van 80×80 cm en een volledig keramische dikte van maar liefst 3 cm zorgen deze tegels voor een luxe en robuuste uitstraling. Perfect geschikt voor gebruik in de tuin, maar ook voor een patio of veranda.
| Artikelnummer | V76964 |
|---|---|
| Afmeting | 80x80cm |
| Dikte of hoogte | 3cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Materiaal | Keramiek |
| Gewicht_per_eenheid | 42 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1.56 |
| Alt_afbeelding1 | Grijze tegel 80×80 |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Grijs |
| Eenheid | m² |
| Dimensies_lengte | 80 |
| Dimensies_hoogte | 80 |





