Meer informatie
Solostone Uni Pebbles Grey 70x70x3,2cm op=op
Omschrijving Solostone Uni Pebbles Grey 70x70x3,2cm op=op
SOLOSTONE is de ideale oplossing om prachtige keramische tuintegels eenvoudig buiten te plaatsen op je terras, veranda of patio. Geef je creativiteit alle ruimte met robuuste XL-tegels en opvallende designs. Echt onderscheidend zijn het formaat en de dikte: 70×70 cm, met een volledig keramische massa van maar liefst 3,2 cm.
| Artikelnummer | V72121 |
|---|---|
| Afmeting | 70x70cm |
| Dikte of hoogte | 3,2cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek |
| Gewicht_per_eenheid | 68 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.04 |
| Alt_afbeelding1 | grijs marmerlook tegel |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Grijs |
| Eenheid | m² |
| Dimensies_lengte | 70 |
| Dimensies_hoogte | 70 |
| Dimensies_dikte | 3.2 |








