Meer informatie
Stonewalling Antraciet
Omschrijving Stonewalling Antraciet
Onze Stonewalling stenen zijn speciaal voor iedereen die de mooiste muurtjes en andere bouwwerken in zijn tuin wil realiseren. Van lage of hoge tuinmuur tot robuuste vijvers, met deze stapelsteen is alles mogelijk. Zo maakt u met onze stenen eenvoudig mooie bloemborders voor in uw tuin. Combineer onze Stonewalling stapelstenen met grind als bestrating, en uw tuin wordt extra sierlijk.
| Artikelnummer | V27436 |
|---|---|
| Kleur | Antraciet/zwart |
| Afmeting | 42x18cm |
| Dikte of hoogte | 8cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Toepassing | Hoogteverschillen | tuinmuren | bloemborders | vijvers | verhoogd terras |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 370 kg |
| Stuks_per_eenheid | 26.92 |
| Breedte | 18 cm |
| Lengte | 42 cm |
| Omschrijving_website | Antraciet |
| Soortgelijke_artikel | 15645,37343,24307,55656,12052, 15645,39090,24307,67290,12052, 23341,22336,22338,25000,19897, 55023,15645,37343,55643,16205,12052 |
| Niet_Retour | on |
| Kleur_kenmerk | zwart |
| Kleuren | Antraciet |
| Showtuin | on |
| Showtuin bordnummer | Excluton M1, VW – Excluton M1 |
| Eenheid | m² |
| Merk | Excluton |
| Dimensies_lengte | 43.5 |
| Dimensies_hoogte | 18 |
| Dimensies_dikte | 8.5 |
| Uitvoering | Stapelblok |












