Meer informatie
TERRA GROMO ANTICA 20,4x5x6CM WF
Omschrijving TERRA GROMO ANTICA 20,4x5x6CM WF
Gebakken bestrating is een natuurproduct met een geringe milieu-impact. De stenen worden onder meer gemaakt van de hernieuwbare grondstof rivierklei. De winning ervan creëert nieuwe natuur en rivierveiligheid. De stenen gaan met gemak 135 jaar mee, behouden hun waarde en worden enorm veel hergebruikt.
| Artikelnummer | V70881 |
|---|---|
| Afmeting | 20,4x5cm waalformaat |
| Dikte of hoogte | 6cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Materiaal | Gebakken klinker |
| Gewicht_per_eenheid | 129.6 kg |
| Stuks_per_eenheid | 96 |
| Alt_afbeelding1 | klinker grijs |
| Alt_afbeelding2 | grijze klinker |
| Alt_afbeelding3 | bestrating grijs |
| Alt_afbeelding4 | grijze gebakken klinker |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Beige, Grijs |
| Beschikbare_afmeting | Waalformaat en dikformaat |
| Eenheid | m² |





