Meer informatie
Triagres 3.0 90x90x3 Hampshire Iron op=op
Omschrijving Triagres 3.0 90x90x3 Hampshire Iron op=op
De Triagres 90x90x3 cm is een unieke, volledig keramische terrastegel met een stijlvolle uitstraling en uitzonderlijke duurzaamheid. Dankzij de massieve 3 cm dikke uitvoering is deze tegel geschikt voor terras én oprit. De tegel is kleurvast, kras- en slijtvast, bestand tegen vorst en hitte en eenvoudig schoon te houden. Door de lage vochtopname krijgen vuil en groene aanslag minder kans, terwijl de hoge stroefheid zorgt voor extra veiligheid, ook bij regen.
| Artikelnummer | V72821 |
|---|---|
| Afmeting | 90x90cm |
| Dikte of hoogte | 3cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Gewicht_per_eenheid | 69.14 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1.23 |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Antraciet, Grijs |
| Eenheid | m² |





