Meer informatie
TwentyGres Starter Crassana Grey 100x100x2
Omschrijving TwentyGres Starter Crassana Grey 100x100x2
Deze serie combineert de schoonheid van cementtinten met een tijdloze, serene uitstraling en laat zowel rust als levendige kleuren in jouw tuin optimaal tot hun recht komen.
| Artikelnummer | V74855 |
|---|---|
| Afmeting | 100x100cm |
| Dikte of hoogte | 2cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek |
| Gewicht_per_eenheid | 43 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Alt_afbeelding1 | Terrastegel keramiek 100x100cm |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Blauwgrijs, Grijs |
| Eenheid | ST |





