Meer informatie
Vego-Steel is een hoogwaardige afboording voor o.a. gazon, borders en grindvlakken. Uniek is het
slimme koppelsysteem; de profielen worden aan elkaar verbonden met een koppel spies welke vast geschroefd dient te worden
Hierdoor ontstaat er een mooie, gladde overgang tussende profielen. De Vego-Steel heeft een dikte
van 1mm en aan de boven- en onderrand een omslag van3mm. Dit geeft een mooie stevige uitstraling en zorgt
ervoor dat de profielen ook gemakkelijk in gebogen vorm geïnstalleerd kunnen worden. De Vego-Steel
is leverbaar in verzinkt en Corten staal. Hoogwaardige profielen van 16.5 cm hoog. Stabiel en licht van gewicht
| Artikelnummer | V62321 |
|---|---|
| Kleur | bruin |
| Afmeting | 16.5×300 |
| Dikte of hoogte | 3mm |
| Gewicht_per_eenheid | 6.38 kg |
| Niet_Retour | on |
| Kleur_kenmerk | corten |
| Eenheid | stuk |
| Dimensies_lengte | 300 |
| Dimensies_dikte | 16.5 |
| Dikte | 3mm |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbaar in verschillende afmetingen |










