Meer informatie
Vego-Steel koppelplaat Corten (16.5 cm)
Omschrijving Vego-Steel koppelplaat Corten (16.5 cm)
Deze koppelplaat van cortenstaal is ontworpen voor het stevig verbinden van kantopsluitingsprofielen. Met een lengte van 16,5 cm sluit de plaat naadloos aan op de bijpassende profielen en zorgt zij voor een stabiele, duurzame verbinding.
| Artikelnummer | V62323 |
|---|---|
| Kleur | bruin |
| Afmeting | 16,5cm |
| Dikte of hoogte | 3mm |
| Gewicht_per_eenheid | 0.22 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Verzending_pakket | on |
| Alt_afbeelding1 | Koppelplaat corten 16,5cm |
| Kleur_kenmerk | corten |
| Kleuren | Bruin, Koper | Roest | Oranje |
| Eenheid | stuk |
| Dikte | 3mm |





