Meer informatie
Vego-Steel koppelspies (16.5cm) Verzinkt (inclusief 2 schroeven per spies)
Omschrijving Vego-Steel koppelspies (16.5cm) Verzinkt (inclusief 2 schroeven per spies)
Deze koppelspies van verzinkt staal is bedoeld voor het stevig verbinden van kantopsluitingsprofielen. Met een lengte van 16,5 cm sluit hij perfect aan op de bijpassende profielen en zorgt hij voor een sterke, duurzame verbinding.
| Artikelnummer | V66128 |
|---|---|
| Afmeting | 16,5cm |
| Dikte of hoogte | 3mm |
| Gewicht_per_eenheid | 0.22 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Verzending_pakket | on |
| Alt_afbeelding1 | Koppelspies verzinkt |
| Kleur_kenmerk | verzinkt |
| Kleuren | Grijs |
| Eenheid | stuk |






