Meer informatie
Vegostone strak 30x20x6 Antraciet
Omschrijving Vegostone strak 30x20x6 Antraciet
Deze bestrating met strakke afwerking heeft een authentieke uitstraling en een diepe antraciettint voor een moderne, stijlvolle look. Dankzij de vorst- en strooizoutbestendigheid is het product uiterst duurzaam. Het antislip oppervlak zorgt voor extra veiligheid bij nat weer, waardoor het perfect is voor opritten, terrassen en tuinpaden.
| Artikelnummer | V77066 |
|---|---|
| Afmeting | 30x20cm |
| Dikte of hoogte | 6cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 130 kg |
| Stuks_per_eenheid | 16.67 |
| Alt_afbeelding1 | tegel 20×30 antraciet voor oprit |
| Kleuren | Antraciet, Grijs, Zwart |
| Eenheid | m² |
| Dimensies_lengte | 60 |
| Dimensies_hoogte | 60 |
| Dimensies_dikte | 4.4 |
| Niet_Retour | on |










