Meer informatie
Vegostone strak 30x20x6 Grijs/Zwart
Omschrijving Vegostone strak 30x20x6 Grijs/Zwart
Deze bestrating met strakkke afwerking heeft een authentieke uitstraling en grijs zwarte tinten voor een moderne, stijlvolle look. Dankzij de vorst- en strooizoutbestendigheid is het product uiterst duurzaam. Het antislip oppervlak zorgt voor extra veiligheid bij nat weer, waardoor het perfect is voor opritten, terrassen en tuinpaden.
| Artikelnummer | V77065 |
|---|---|
| Afmeting | 30x20cm |
| Dikte of hoogte | 6cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 130 kg |
| Stuks_per_eenheid | 16.67 |
| Alt_afbeelding1 | gemeleerde tegel grijs |
| Alt_afbeelding2 | terrastegel grijs antraciet |
| Kleuren | Antraciet, Grijs, Zwart |
| Eenheid | m² |
| Dimensies_lengte | 60 |
| Dimensies_hoogte | 60 |
| Dimensies_dikte | 4.4 |
| Niet_Retour | on |










