Meer informatie
Vegostone strak 40x8x8 Greige
Omschrijving Vegostone strak 40x8x8 Greige
De Infinito Comfort 40x8x8 is een strak geproduceerde, gehydrofobeerde (waterafstotend gemaakt) steen met een vlakke afwerking. De steen bestaat uit een hoogwaardige sierdeklaag en een sterke onderlaag. De sierdeklaag is samengesteld uit cement en kleurechte natuurgranulaten van hoge kwaliteit, gecombineerd met kleurondersteunend zand. De onderlaag bestaat uit een zorgvuldig samengesteld mengsel van cement en additieven op basis van porfier en/of kwarts. Dankzij een speciale nabewerking voelt de steen streelzacht aan en is deze bovendien voorzien van een dubbele protectielaag voor extra bescherming en duurzaamheid.
| Artikelnummer | V77069 |
|---|---|
| Afmeting | 40x8cm |
| Dikte of hoogte | 8cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Strak | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 183.8 kg |
| Stuks_per_eenheid | 31.25 |
| Alt_afbeelding1 | gemeleerde tegel grijs |
| Kleuren | Beige, Grijs, Taupe |
| Eenheid | m² |
| Dimensies_lengte | 60 |
| Dimensies_hoogte | 60 |
| Dimensies_dikte | 4.4 |
| Niet_Retour | on |





