Meer informatie
Vegotops 60x60x4.4 Nua Brown
Omschrijving Vegotops 60x60x4.4 Nua Brown
Deze tegel is een budgetvriendelijke keuze met een fijne deklaag voor een nette en verzorgde uitstraling. De tegel is 1x geïmpregneerd en daardoor extra praktisch in gebruik. Dankzij de geïntegreerde afstandshouders blijft de voegbreedte overal constant en worden de randen beschermd tegen beschadiging, omdat de tegels niet direct tegen elkaar aan komen. Bovendien is deze tegel antislip met waarde R11, vorstbestendig en daarmee zeer geschikt voor buitengebruik.
| Artikelnummer | V76547 |
|---|---|
| Afmeting | 60x60cm |
| Dikte of hoogte | 4,4cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Strak | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 104 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.78 |
| Kleur_kenmerk | Bruin / Geel / Antraciet |
| Kleuren | Beige, Bruin, Taupe |
| Eenheid | m² |
| Dimensies_lengte | 60 |
| Dimensies_hoogte | 60 |
| Dimensies_dikte | 4.4 |





